Кам'янець-Подільська районна рада

Аналіз

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проєкту регуляторного акта – проєкту рішення Кам’янець-Подільської районної ради «Про затвердження Положення про порядок приватизації (відчуження) майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Кам’янець-Подільського району Хмельницької області»

проєкту регуляторного акта – проєкту рішення Кам’янець-Подільської районної ради Хмельницької  області «Про затвердження Положення про особливості та порядок передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Кам’янець-Подільського району Хмельницької області»

 

 

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення сесії районної ради 
>>> Читати аналіз 

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,  Кам’янець-Подільська районна рада Хмельницької області  повідомляє  про оприлюднення  проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу проєкту рішення Кам’янець-Подільської районної ради Хмельницької області «Про затвердження Положення про особливості та порядок передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Кам’янець-Подільського району Хмельницької області».

З проєктом регуляторного акта та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитись на офіційному сайті Кам’янець-Подільської районної ради Хмельницької області https://kprayrada.gov.ua в розділі «Регуляторна політика», які оприлюднено одночасно з цим повідомленням.          

            Даний проєкт рішення розроблений відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду державного та комунального майна», постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання оренди державного та комунального майна» та інших нормативно-правових актів, які регулюють дані відносини, з метою ефективного використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст  Кам’янець-Подільського району Хмельницької області шляхом передачі його в оренду фізичним та юридичним особам і регулювання організаційних та майнових відносин між орендодавцями та орендарями.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за поштовою адресою: 32301, Україна, Хмельницька  область, місто Кам’янець-Подільський , площа Вірменський ринок , 6, або на адресу електронної поштової скриньки kprayrada@ukr.net.

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта «Положення про порядок приватизації (відчуження) майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Кам’янець-Подільського району Хмельницької області» та аналізу його регуляторного впливу

 

З метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства питань приватизації (відчуження) об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Кам’янець-Подільського району Хмельницької області та, відповідно, отримання рекомендацій, зауважень чи пропозицій від фізичних, юридичних осіб та їх об’єднань, оприлюднюється проєкт регуляторного акта Кам’янець-Подільської районної ради – «Положення про порядок приватизації (відчуження) майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Кам’янець-Подільського району Хмельницької області».

Регуляторний акт розроблений у відповідності до вимог законів України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про приватизацію державного і комунального майна», Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308.

Даний регуляторний акт не має обмеження строку дії. У разі змін у діючому законодавстві, які можуть вплинути на дію цього регуляторного акта, до нього будуть вноситись відповідні зміни.

З текстом проєкту регуляторного акта та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Кам’янець-Подільської районної ради – https://kprayrada.gov.ua/, в розділі «Регуляторна політика», які оприлюднені одночасно з цим повідомленням.

Пропозиції та зауваження до проєкту регуляторного акта приймаються письмово впродовж місяця з дня оприлюднення регуляторного акта, за адресою: площа Вірменський ринок, 6, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька область, а також надсилаються на електронну адресу районної ради – kprayrada@ukr.net.

 

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ

Зміни до плану

Зміни до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік Кам’янець-Подільської районної ради щодо «Програми розвитку бджільництва в господарствах Кам’янець-Подільського району на 2010 – 2015 роки та до 2020 року» >>> Читати

Проекти змін

  1. Проект рішення сьомої сесії VІІ скликання “Про внесення змін до Програми розвитку бджільництва в господарствах Кам’янець- Подільського району на 2010-2015 роки та до 2020 року”. >>> Читати
  2. Проект Порядку використання коштів місцевого бюджету, що спрямовуються на часткове відшкодування вартості придбання племінних нетелів сільськогосподарським підприємствам, відшкодування вартості придбання доїльних апаратів (установок) фізичним особам в 2016-2020 роках та до 2015 року (додаток 2 до проекту рішення сесії районної ради про Галузеву Програму розвитку молочного скотарства в господарствах Кам’янець-Подільського району на 2016 – 2020 роки та до 2025 року)
    >>> Читати

Звіти

  1. Звіт Кам’янець-Подільської районної ради щодо «Програми розвитку бджільництва в господарствах Кам’янець-Подільського району на 2010 – 2015 роки та до 2020 року» >>> Читати
    2. Звіт про базове відстеження результативності Порядку використання коштів місцевого бюджету, що спрямовуються на часткове відшкодування вартості придбання племінних нетелів сільськогосподарським підприємствам, відшкодування вартості придбання доїльних апаратів (установок) фізичним особам в 2016-2020 роках та до 2015 року (додаток 2 до проекту рішення сесії районної ради про Галузеву Програму розвитку молочного скотарства в господарствах Кам’янець-Подільського району на 2016 – 2020 роки та до 2025 року)
    >>> Читати

Кам’янець-Подільська районна рада.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International
32300, м.Кам’янець-Подільський, пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99