ЗЛАГОДЖЕНА РОБОТА – ВСІ РІШЕННЯ ПРИЙНЯТІ!

07 березня відбулася ще одна сесія районної ради, вже 23-тя сесія цього скликання…

Перед початком роботи сесії, голова районної ради Михайло Сімашкевич привітав Приходько Мар’яну Олександрівну з депутатством, офіційно вручивши  посвідчення та значок.

Затверджено на пленарному засідання звіти про виконання плану роботи за друге півріччя 2023 року, звіт про виконання районної Програми підготовки та проведення заходів по відзначенню знаменних подій у Кам’янець-Подільському районі за 2023 рік. Прийнято План роботи районної ради на друге півріччя 2024 року.   

В ході роботи засідання, прийняті рішення про передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Кам’янець-Подільського району Хмельницької області у комунальну власність Жванецької сільської ради нежитлової  будівлі (аптеки),  у комунальну власність Орининської сільської ради передано комплекс Ріпинецької школи та Підпилип’янської початкової школи.

Одноголосно в чергове підтримали депутати і рішення про перенесення на наступне 24 сесію трьох питань Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації, інформацію на які депутатам так і не надали.  Це: звіт про виконання районної Програми регіонального продовольчого резерву в умовах військового стану за 2022 рік, звіт про виконання Програми підтримки діяльності органів виконавчої влади за 2022 рік, інформація про хід виконання районної екологічної програми «Заліснення Кам’янець-Подільського району на 2022 -2024 роки».  Останнім питанням в роботі сесії було питання про виконання районного бюджету Кам’янець-Подільського району за 2023 рік. Всі депутати ознайомились з ним в паперовому варіанті.

Всі питання порядку денного сесії розглянуті.  

Ще раз підтверджено – діалог, конструктивність, розуміння та вміння чути – головні складові успішної роботи депутатського корпусу ради.