СЕСІЙНУ ЗАЛУ ВКОТРЕ ПОКИНУЛИ ТРИ ПИТАННЯ…

31 жовтня 2023 року відбулося засідання двадцять першої сесії районної ради VIII скликання. Перед початком сесії, голова ради Михайло Сімашкевич виконав приємну місію, вручивши Відзнаку Хмельницької обласної ради депутату VIII скликання Варуку Олександру Григоровичу. Депутати привітали Олександра Григоровича та розпочали роботу.

На порядку денному двадцять першої сесії було 14 питань. З них три питання вже вкотре було знято з розгляду та знову перенесено на наступну сесію.

В знак пошани, для увіковічення пам’яті героя, який віддав своє життя на полі бою російсько-української війни, проганяючи агресора зі своєї рідної землі, голова ради Михайло Сімашкевич, вшановуючи пам’ять, подякував за подвиг та вручив сестрі загиблого воїна-Героя Катеринчук Ірині Вячеславівні посвідчення та знак Почесного громадянина Кам’янець-Подільського району, Катеринчука Михайла Вячеславовича.

– «Від всього депутатського корпусу ради, ми завжди низько вклоняємось всім нашим загиблим воїнам, адже вони героїчно захищали нашу країну від ворога-окупанта, віддаючи свої життя заради мирного майбутнього країни України, заради майбутнього життя наших дітей» – сказав голова ради Михайло Сімашкевич.

Не обійшлося це засідання без визнання повноважень депутатів Кам’янець-Подільської районної ради VIІІ скликання. Про двох чергових обранців поінформувала голова Кам’янець-Подільської районної територіальної виборчої комісії Хмельницької області Ірина Кармаш. У депутатський склад VIII скликання ввійшли: Мар’яна Олександрівна Приходько, яка є наступною за черговістю кандидаткою у депутати від Хмельницької обласної організації політичної партії «За майбутнє» та Михайло Михайлович Коцюбанський – від Хмельницької обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

Привітавши з цією подією, голова ради вручив Михайлу Михайловичу посвідчення та депутатський значок. Що ж стосується Мар’яни Олександрівни, то вона не прибула на пленарне засідання сесії.

Вивели депутати наступним рішенням сесії зі складу постійної комісії з питань прогнозування, бюджету і фінансів, економічної політики, розвитку підприємництва, інвестицій та реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності Вадима Анатолійовича Сідлецького (а також із членів секретаріату) та зі складу постійної комісії з аграрних питань, земельних відносин, природокористування та екологічної безпеки Володимира Постового, у зв’язку з достроковим припиненням їхніх повноважень.

Введено у склад комісії з питань законності, правопорядку, співпраці з органами місцевого самоврядування і виконавчої влади, регламенту, депутатської діяльності, етики та засобів масової інформації, дотримання вимог запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, відповідно до поданої заяви, депутата Михайла Коцюбанського.

Відбулися зміни і в складі депутатської фракції «За Конкретні справи», в яку увійшло 7 депутатів. Повідомлення фракції було озвучено. Тепер фракцію очолила депутат Світлана Адамівна Ромах.

Під час роботи сесії депутати підтримали рішення та затвердили структуру виконавчого апарату районної ради у новій редакції. Відтепер її чисельний склад зменшився до 8-ми штатних одиниць.

Проголосували депутати і за припинення Кам’янець-Подільським районним трудовим архівом права оперативного управління майном щодо нежитлових приміщень другого поверху адміністративної будівлі, що знаходиться за адресою: вул. Троїцька, 2 загальною площею 257, 7 кв.м., враховуючи рішення 16 сесії VIII скликання від 26 жовтня 2022 року № 9 «Про передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Кам’янець-Подільського району Хмельницької області у комунальну власність Китайгородської сільської ради Кам’янець-Подільського районного трудового архіву», з метою раціонального використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Кам’янець-Подільського району Хмельницької області та приведенням у відповідність до чинного законодавства правовідносин у сфері управління комунальною власністю.

Погодили в ході роботи сесії депутати і перейменування населеного пункту в Новоушицькій громаді, з «Мала Щурка» на «Мала Шурка» (така назва села була в давнину).  Жителі звернулися з клопотанням про перейменування села до депутатів із Новоушицької селищної ради, які в свою чергу підтримали пропозицію, прийнявши відповідне рішення. А депутати Кам’янець-Подільської районної ради підтримали рішення колег. Рішення 21 сесії буде направлено до сесії розгляду Хмельницької обласної ради.

Були в ході роботи сесії і технічні питання, якими вносились зміни до районної програми забезпечення підтримання громадського порядку в суді та зміни до рішень сесії. Залишилися на контролі і депутатські запити.

Всі рішення 21 сесії були підтримані, проголосовні та прийняті одноголосно.

Наприкінці засідання голова районної ради Михайло Сімашкевич щиро подякував депутатам та всім, хто взяв участь у роботі сесії за плідну спільну відповідальну та злагоджену роботу, підтримку, розуміння, конструктивні поради. Відвідування депутатами сесій постійно доводить, що районна рада функціонує та працює в повному режимі.  Жовтневу сесію закрито.