ОГОЛОШЕННЯ

Міжнародна федерація соціальних працівників Європейського регіону (IFSW) впроваджує в Кам’янець-Подільському районі  Хмельницької області  Проект  «Покращення умов проживання для внутрішньо переміщених осіб у Кам’янець-Подільському районі Хмельницької області» за підтримки HУО «Фольксгільфе Австрія».

В рамках Проекту Міжнародна федерація соціальних працівників Європейського регіону (IFSW)оголошує конкурс на відбір компанії, яка надасть послуги з проведення робіт  капітального ремонту Великожванчицького обласного  дитячого пульмонологічного санаторію, Дунаєвецької міської ради, який знаходиться в с.ВеликийЖванчик,  вул. Центральна, 74-А ( ремонт покрівлі, електроосвітлення, санвузлів, підлоги) та будівлі дитячого садка,  Новодунаєвецької селищної ради, який знаходиться в с.Томашівка, вул..Центральна,49 (ремонт санвузлів, кімнат, кухні, заміна вікон та дверей).

Для отримання документації конкурсних торгів звертайтесь за телефоном 0679741187.

Кінцевим терміном для надання пропозицій встановлюється 03 серпня 2023 року, 12.00 год за місцевим часом. Пропозиції, що надійшли пізніше вказаного терміну до розгляду не приймаються.

Розкриття пропозицій конкурсних торгів відбудеться 03 серпня 2023 року о 13.00 год. Оприлюднення інформації щодо переможця відбудеться протягом 7 (семи) робочих днів після офіційного затвердження переможця.