ОГОЛОШЕННЯ

Інформаційне повідомлення
про оголошення конкурсу
по відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст  Кам’янець-Подільського району Хмельницької області

Назва об’єкта оренди, його місцезнаходження: 

  • приміщення другого поверху (центральна частина) нежитлової будівлі

– площею 12, 4 кв.м.;

– площею 21, 3 кв.м.;

– площею 17, 5 кв.м.;

– площею 37, 2 кв.м.;

– площею 18, 2 кв.м.;

                    – площею 27, 7 кв.м.;

      Вищевказані приміщення знаходяться за адресою: Хмельницька область,                      м. Кам’янець-Подільський, вул. Троїцька, 2.

Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості, з метою передачі його в оренду.

Замовник робіт з оцінки об’єкта – Кам’янець-Подільська районна рада. Платник робіт  з оцінки об’єкта –  Кам’янець-Подільська районна рада.

Претендентам на участь у конкурсі потрібно подати конкурсну документацію в запечатаному конверті, яка складається із:

  • конкурсної пропозиції, запечатаної в окремому конверті, в якій зазначено також строк виконання робіт(у календарних днях), пропозиції щодо ціни надання послуг з оцінки, з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно з законом;
  • підтвердних документів;
  • документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна .

На конверті слід зазначити: “На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності”, а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи – підприємця, який подає конкурсну документацію.

 До підтвердних документів належать: заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою,  інформація про претендента.

Інформація про претендента містить: наявність сертифіката суб’єкта оціночної діяльності; інформацію про оцінювачів, що перебувають у трудових відносинах з претендентом, а також яких він залучає до надання послуг з оцінки та підписання звіту про оцінку майна: кваліфікація, стаж роботи, членство у саморегулівних організаціях оцінювачів.

Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки  2,0 тис.грн.

Місцезнаходження комісії та робочої групи: м. Кам`янець-Подільський, площа Вірменський ринок, 6.  каб.29

Конкурс відбудеться через 14 календарних днів після опублікування цієї інформації за адресою: м. Кам`янець-Подільський, площа Вірменський ринок, 6.

 Конкурсна документація подається в запечатаному конверті  за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно), за вищевказаною адресою.

       Довідки за телефоном: 90699