І ЗНОВУ ПРО ВЕЛИКУ СЕСІЮ…

ПРИПИНИЛИ СВОЇ ПОВНОВАЖЕННЯ

Засідання дев’ятнадцятої сесії Кам’янець-Подільської районної ради VIII скликання відбулося 16 березня.

На сесії були присутні 28 депутатів із 42. Щоправда, загальний кількісний склад районних обранців цього дня зменшився на дві особи.

Про своє дострокове припинення повноважень заявили Савчук Олександр Петрович (політична партія «За конкретні справи») та Гурскіс Лаймонас Лаймонсович (політична партія «За майбутнє»).  Рішення направлені до територіальної виборчої комісії для відповідного реагування.

         ПРИСВОЄНО ЗВАННЯ «ПОЧЕСНИЙ ГРОМАДЯНИН» ПОСМЕРТНО

         Підтримали депутати рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин Кам’янець-Подільського району» Войцеховському Олегу Анатолійовичу (посмертно)

ЗАТВЕРДИЛИ СПИСКИ ПРИСЯЖНИХ

Цього дня, за поданням судів, депутати затвердили списки присяжних Кам’янець-Подільського міськрайонного суду, Чемеровецького та Новоушицького районних судів Хмельницької області.

НЕ ВСІ ЗМОГЛИ ПРОЗВІТУВАТИ ПРО ВИКОНАННЯ ПРОГРАМ

В ході роботи сесії заслухано ряд звітів про виконання програм, зокрема, заслухано звіт районної ради про:

– виконання плану роботи районною радою

– виконання програми приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад

– про забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності

– програму сприяння роботі Кам’янець-Подільського районного територіального центру комплектування

– звіт про виконання районного бюджету Кам’янець-Подільського району за 2022 рік.

В процесі заслуховування звітів депутатами все ж не затверджено звіти про районну програму регіонального продовольчого резерву в умовах військового стану за 2022 рік та програму підтримки діяльності органів виконавчої влади за 2022 рік.

РАЙОННОЮ РАДОЮ ПРИЙНЯТО НОВІ ПРОГРАМИ

Прийнято і нові програми:

Про районну Програму забезпечення підтримання громадського порядку в суді, припинення проявів неповаги до суду, охорони приміщень суду, органів та установ системи правосуддя, виконання функцій щодо державного забезпечення особистої безпеки суддів та членів їх сімей, працівників суду, забезпечення у суді безпеки учасників судового процесу на території Кам’янець-Подільського району на 2023-2024 роки;

– Про Програму приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Кам’янець-Подільського району Хмельницької області на 2023-2024 роки.

Підтримали депутати рішення про передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Кам’янець-Подільського району Хмельницької області у комунальну власність Староушицької селищної ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області комплексу Гуто-Чугорської початкової школи. 

НЕ ЗНАЙШЛО ПІДТРИМКИ ЗВЕРНЕННЯ

Після довгих обговорень, все ж не знайшло підтримки рішення про  звернення депутатів Кам’янець-Подільської районної ради до Президента України, Верховної Ради України щодо повернення додаткової винагороди  в розмірі 30 тис. грн.  для українських військових і силовиків, навіть якщо вони не перебувають безпосередньо на фронті.

ЗАТВЕРДЖЕНО НОВЕ ПОЛОЖЕННЯ

Наступним питанням сесії, в якому виникла необхідність, розглядали питання, яке стосується нагородження наших волонтерів за їхню віддану діяльність на громадських засадах на благо людей країни.

Виконавчим апаратом було розроблено проект та винесено на розгляд депутатів питання «Про встановлення почесної медалі Кам’янець-Подільської районної ради «За волонтерську діяльність», яке було підтримано.

РОБОТУ ДЕВ’ЯТНАДЦЯТОЇ СЕСІЇ, ЯК ЗАВЖДИ, МОЖНА ОЦІНИТИ НА ВІДМІННО. КОНСТРУКТИВ, РОЗУМІННЯ, ВЗАЄМОПОВАГА, ПІДТРИМКА ТА ЄДНІСТЬ – ЦЕ САМЕ НАША ЗАПОРУКА УСПІХУ!