ДВІ СЕСІЇ ЗА ОДНУ ГОДИНУ – ОСЬ ЩО ОЗНАЧАЄ ДІЙСНО ЗЛАГОДЖЕНА РОБОТА!

26 жовтня, за одну годину, депутати Кам’янець-Подільської районної ради провели одразу дві сесії: завершили 16-ту, яка, нагадаємо, розпочалась ще 18 серпня та провели 17-ту позачергову. Не дивлячись на перебої з електрикою, вдалося оперативно відпрацювати всі запропоновані питання.

Отримали щирі слова вдячності та грамоти від районної ради люди, які активно допомагають нашим військовим, що захищають цілісність держави. Так, за  стійку громадянську позицію, патріотизм, любов до України та волонтерську допомогу, грамотами було нагороджено Ігоря Любінецького, Руслана Пристача  та Олега Чайковського.

Завітав на засідання сесії з дружнім візитом народний депутат Верховної Ради України від Хмельниччини Микола Стефанчук.

Він привітав присутніх і вручив відзнаки та подарунки за активну волонтерську діяльність, патріотизм і вагомий особистий внесок в перемогу України голові районної ради Михайлу Євстафійовичу Сімашкевичу, директору ТОВ «Світязь» Олександру Борейку та радникам голови районної ради на громадських засадах Денису Шевчуку й Анатолію Бернашевському.

В ході роботи засідань, прийнято рішення про передачу комунальної установи «Кам’янець-Подільський районний трудовий архів» на баланс Китайгородської громади,  прийнято рішення про приватизацію приміщення аптеки в селі Рихта, відмовились депутати передавати приміщення аптеки в селі Жванець на баланс Жванецької громади. Відмова аргументована тим, що грошей на утримання апарату районної ради та на оплату комунальних послуг катастрофічно не вистачає. Так як аптеку можна приватизувати і таким чином покращити фінансовий стан районного органу самоврядування, вирішено доопрацьовувати всі питання щодо дій з комунальною власністю ради. Зменшили депутати, у зв’язку з недофінансуванням, кількість посад в апараті Кам’янець-Подільської районної ради з 16 до 9. Більше того, представляючи рішення на розгляд депутатів, було зауважено, що все залежить від державного фінансування щодо утримання райрад. З тієї ж причини районні обранці розпочали ліквідацію комунального підприємства «Кам’янець-Подільська районна профілактична дезінфекція».

Одноголосно підтримали депутати і рішення про подання на нагородження Грамотою Верховної Ради України районного депутата Віктора Петровича Яремчука, який з першого дня повномасштабного вторгнення в лавах ЗСУ на передовій боронить Україну.

Ще раз підтверджено – діалог, конструктивність, розуміння та вміння чути – головні складові успішної роботи депутатського корпусу ради.