ВІТАЄМО ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ ЗІ СВЯТОМ!

Вітаємо з Днем захисників і захисниць України – зі святом мужності, честі, доблесті, незламності національного духу!

     14 жовтня – день святої Покрови Пресвятої Богородиці – ще з козацьких часів був святковим днем захисників Вітчизни та символізує багаті й славні традиції українського народу, упродовж століть тісно пов’язується із ідеями захисту від ворогів.

     Волелюбні козаки зі зброєю в руках боронили свою Вітчизну та віру, а тепер уже покоління наших сучасників зі зброєю в руках захищають честь рідної землі, свободу та незалежність Батьківщини.

     Найщиріші вітання усім воїнам, які мужньо захищають суверенітет, територіальну цілісність нашої держави, мир та спокій українського народу.

     Це свято подяки чоловікам і жінкам – всім захисникам України, і всім тим, хто своїми діями так чи інакше захищають Україну, дарують своєму народові мирне майбутнє.

     Бажаємо нашим захисникам міцного здоров’я, незламної волі, сили духу, незгасимої енергії, добра і миру, душевного спокою, плідної праці на благо української держави, успіхів у повсякденному житті, благополуччя та добробуту, родинного тепла та затишку!

     Миру та злагоди нашій Батьківщині, наснаги у зміцненні обороноздатності країни й плідної праці на благо української держави!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою і вдячністю

голова Кам’янець-Подільської районної ради Михайло СІМАШКЕВИЧ