ВШАНОВУВАЛИ ЛІКВІДАТОРІВ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧАЕС

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Саме в цей день було офіційне повідомлення про завершення будівництва саркофагу над зруйнованим у результаті вибуху четвертого енергоблоку Чорнобильської АЕС. Цього дня ми всі віддаємо шану тим, хто захистив увесь світ від наслідків катастрофи.

З цієї нагоди сьогодні у сесійній залі районної ради відбулися урочистості, в ході яких вшанували героїв-чорнобильців, що ціною свого життя і здоров’я рятували нас від масштабної катастрофи.

Участь у заході взяли заступник голови районної ради Микола Жоган, перший заступник голови державної адміністрації Петро Мосендз, голова Кам’янець-Подільської районної громадської організації «Чорнобиль» Микола Малайдах.

За мужність і героїзм, самовіддані дії, високопрофесійне виконання службового обов’язку учасників ліквідації наслідків аварії Мельника О.Г., Вейвана  Є.П.,    Похольчука  В.М.,   Петрущенка  В.М.,   Струмінськог  М.М. нагородили грамотами та цінними подарунками від районної ради та районної державної адміністрації.