ПРО ВСЕУКРАЇНСЬКУ НАРАДУ-СЕМІНАР

Голова Кам’янець-Подільської районної ради Михайло Сімашкевич з 20 по 23 вересня приймає участь у XXI Всеукраїнській нараді-семінарі з питань децентралізації, яку проводить Українська асоціація районних та обласних рад у селищі Затока, що на Одещині.

Саме сьогодні заплановано проведення розширеного засідання Правління Асоціації. До спілкування з керівниками районних та обласних рад запрошені посадові особи органів державної влади, фахові експерти, представники міжнародних організацій та тренери з визначених навчальних напрямків.

Дискусія планує бути досить цікавою та плідною. Так як питання стосуються стану децентралізації на субрегіональному рівні, розмежувань повноважень – як запоруки ефективного управління, нормативного забезпечення в ОМС, ролі обласних та районних рад у сфері регіонального розвитку, нових форм співробітництва для ОМС, повноважень саме районних рад та ресурсного забезпечення для їх виконання. Важливим та дуже відповідальним є питання змін до Конституції України в частині децентралізації: перспективи.

Щодо навчального блоку наради, то акцентування уваги зосереджено на питаннях юридичної практики стосовно вирішення спірних питань у діяльності районних та обласних рад, сучасних інструментах проектного менеджменту, формування іміджу, сучасних каналів комунікації та ефективного комунікаційного контенту.

Теми досить актуальні та багатообіцяючі для майбутнього життя районних та обласних рад.