З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ 30-РІЧЧЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ НА КОРДОНІ МІЖ ХМЕЛЬНИЧЧИНОЮ ТА ТЕРНОПІЛЬЩИНОЮ БУЛО РОЗГОРНУТО НАЙДОВШИЙ ПРАПОР ЄДНОСТІ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ

З нагоди відзначення 30-ї річниці Незалежності України на кордоні між Хмельницькою та Тернопільською областями розгорнуто найдовший Державний Прапор. Жовто-блакитний стяг завдовжки 3 кілометри, який розгорнули 3 тисячі людей, є символом єдності нашого народу, його віковічним прагненням свободи та істинної незалежності.

Ця подія увійшла до Книги рекордів України у номінації «Найдовший прапор Єдності Українського народу» у вигляді стрічки у кольорах Державного Прапора України.

У заході взяли участь керівники Хмельницької та Тернопільської областей, очільники міст та територіальних громад, представники депутатських корпусів обласних рад. Участь в святковому заході Гуківської громади взяв заступник голови Кам’янець-Подільської районної ради Микола Жоган. З вітальними словами та грамотами відвідали також з нагоди свята Закупненську, Смотрицьку, Чемеровецьку, Слобідсбко-Кульчієвецьку громади.