ЩЕ ОДНА СЕСІЯ…

Сьогодні відбулося пленарне засідання дев’ятої сесії районної ради. Перед початком сесії, представники військового комісаріату привітали голову районної ради Михайла Сімашкевича за активну громадянську позицію, надання волонтерської допомоги, спільну реалізацію заходів цивільно-військового співробітництва та з нагоди відзначення Дня Конституції України, вручивши Почесну Грамоту від командувача військ оперативного командування «Захід» генерал-майора, Героя України С.Шаптала.

Голова ради з нагоди Дня Конституції привітав, відзначив грамотами та цінними подарунками медиків, депутатський корпус та виконавчий апарат ради.

На порядок денний було винесено 15 основних питань та два додаткових. Депутати прийняли рішення зняти до вивчення з розгляду питання порядку денного «Про присвоєння звання «Почесний громадянин Кам’янець-Подільського району». В ході роботи сесії було заслухано звіти про виконання районних програм, де в які прийнято нові зміни та доповнення, прийнято нові рішення про угоди, одна з яких стане запорукою міжнародного співробітництва та міжрегіональної співпраці Кам’янець-Подільського району на 2021-2025 роки. Затверджено Положення про порядок приватизації (відчуження) майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст району та Положення про особливості та порядок передачі такого майна в оренду.

За пропозицією депутата Варука Олександра Григоровича, були розглянуті та підтримані два звернення, перше з яких до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, щодо необхідності приведення Кодексу газорозподільних систем у відповідність до чинних Законів України та засад недискримінації і вільної конкуренції, друге – щодо не підтримання законопроекту № 4578-1 від 29.01.2021.

Внесено також зміни до структури виконавчого апарату ради.

Прийнято зміни до районного бюджету Кам’янець-Подільського району на 2021 рік, а саме: головному розпоряднику коштів районній державній адміністрації з 1 800 160 гривень, які були зазначені в проекті рішення для спрямування на фінансування заходів Програми підтримки діяльності органів виконавчої влади на 2021 рік, виділено лише 400 тис. грн. на утримання технічного персоналу та управлінню соціального захисту населення РДА виділено 160 гривень на оплату витрат виконавчого провадження.

Робота сесії була активною та плідною. Депутати приймали всі рішення консолідовано та виважено. Ще раз доведено, що співпраця, розуміння, діалог, вміння почути та повага один до одного є запорукою успіху у будь-якій роботі.