МИ ПАМ’ЯТАЄМО…

22 червня 1941 року, попри таємну угоду про ненапад (пакт Молотова-Ріббентропа 1939 року) та тісну військово-економічну співпрацю між Німеччиною і СРСР, нацистська Німеччина атакувала радянські частини по всій лінії кордону від Балтійського до Чорного моря. Розпочалася німецько-радянська війна 1941-1945 років. Німецько-радянська війна тривала від 22 червня 1941 року до 8 травня 1945 року. Її бої стали одними з наймасштабніших у воєнній історії XX століття.

Цього дня вшановується пам’ять усіх, чиє життя покалічила і зруйнувала та страшна війна. В День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни згадують мирних жителів та бійців на фронті, які загинули в ті страшні роки. До всеукраїнських жалобних заходів долучилася і Кам’янеччина  і вшанувала пам’ять загиблих під час Другої світової війни.

Квіти до підніжжя Меморіалу загиблим воїнам, що в с.Довжок, поклали керівники Кам’янець-Подільської районної ради та Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації зі своїми працівниками та громадськість району.

Вічна пам’ять усім тим, чиї життя забрала війна…