ВІЙНА – ЦЕ НАЙБІЛЬША ТРАГЕДІЯ СУСПІЛЬСТВА ТА НАЙВИЩА ЖОРСТОКІСТЬ, НА ЯКУ ЗДАТНА ЛЮДИНА

Ми з вами – нащадки воїнів, які зробили вирішальний внесок у завершення тих страшних днів, але при цьому наша Батьківщина зазнала чи не найбільших втрат. Важко сьогодні знайти українську родину, у родоводі та пам’яті якої немає особистих втрат від тієї війни. У ці дні ми згадуємо всіх тих, у кого ми у безкінечному борзі за наше життя, схиляємо свої голови  перед полеглими на полях битви, у концтаборах.

9 травня 2021 року виповнюється 76-та річниця Великої Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В небувалій по масштабності й жорстокості війні наш народ відстояв свою незалежність і звільнив ряд країн Європи від поневолення  фашистських загарбників.

В ці  травневі дні збираються біля пам’ятників працівники сільських, селищних, міських рад, установ та організацій аби подякувати ветеранам за мужність, силу духу, самопожертву, яку вони виявили в боях за рідну неньку-землю та вшанувати героїв, простих українців, які стали жертвами найкривавішої в історії людства війни.

Так, 7 травня 2021 року, в с. Довжок відбулося покладання квітів до меморіального комплексу. До покладання квітів приєдналися працівники Кам’янець-Подільської районної ради, райдержадміністрації та Кам’янець-Подільської районної організації ветеранів України.

В народній пам’яті залишаться ті, хто загинув або помер від ран на полях битв із загарбниками.  Кожен другий воїн не повернувся в рідні краї.  Їх імена викарбувані на гранітних плитах  меморіалів Слави, що височать у населених пунктах територіальних громад. 

Світла і вічна пам’ять загиблим і померлим воїнам-фронтовикам, усім тим, хто боронив і визволяв нашу неньку-Україну, наш рідний край.

Зі святом вас усіх, з Днем Перемоги!

З повагою голова районної ради Михайло СІМАШКЕВИЧ