ТРИДЦЯТЬ П’ЯТА РІЧНИЦЯ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ

Цьогоріч минає 35 років, як на 4-му енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції сталася катастрофа планетарного масштабу, яка є найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком. Відлуння цієї трагедії відчувається і зараз, а значить ми маємо гідно вшанувати тих, хто поклав своє життя або віддав своє здоров’я за те, щоб ми сьогодні могли спокійно жити і розбудовувати нашу власну державу.

День Чорнобильської трагедії і Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф був запроваджений у вересні 2003 року.

26 квітня – це день, який назавжди змінив історію Чорнобильської АЕС. День, який сколихнув увесь світ та змінив ставлення до використання мирного атома. День, який змінив долі сотень тисяч людей.

Аварія на ЧАЕС світовим співтовариством визнана  найбільшою техногенною катастрофою в історії людства. «Чорнобиль» – слово, яке у кожного українця викликає сильні емоції.

На вшанування цієї пам’ятної дати голова Кам’янець-Подільської районної ради Михайло Сімашкевич, голова Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Олександр Анур’єв, герої-ліквідатори, службовці 2 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС у Хмельницькій області поклали вінки та квіти до підніжжя Меморіалу Героям Чорнобиля.

Значна частина ліквідаторів аварії вже пішла з життя, багато з них борються з тяжкими хворобами, спричиненими в першу чергу радіацією. Честь і слава їм.

Віримо, що їхній подвиг не буде забутий нащадками, а нинішнє покоління зробить належні висновки щоб не допустити подібної трагедії.

Пам’ятаємо…