ТРЕТЯ (ПОЗАЧЕРГОВА) СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ…

Символічний Вогонь, який скаути привозять з місця народження Ісуса Христа у Вифлеємі та розповсюджують по всьому світу дістався Кам’янеччини. Так, сьогодні кам’янецькі пластуни перед пленарним засіданням позачергової сесії Кам’янець-Подільської районної ради передали  Вогонь Миру голові районної ради Михайлу Євстафійовичу Сімашкевичу.

Вогонь Миру та Добра потрапляє у церковні громади, лікарні, навчальні заклади, військові частини, органи місцевого самоврядування, до всіх охочих мешканців Кам’янеччини, хто чекає на світло тепла, миру і злагоди у переддень Різдва Христового. Михайло Євстафійович щиро подякував юним пластунам за добру традицію, чудову акцію і побажав усім миру і добробуту.  

Завітав до сесійної зали з новорічно-різдвяними віншуваннями і народний театр пісні «Пісенне мереживо» Кам`янець-Подільського районного центру культури і мистецтв «Розмай». Керівник театру Володимир Кусік побажав депутатському корпусу плідної роботи та висловив сподівання, що про їхній колектив народні обранці теж подбають, коли будуть реорганізовувати заклади культури в новоствореному Кам’янець-Подільському районі. 

Святковий настрій не став на заваді плідній роботі депутатського корпусу. Після активного обговорення на спільних засіданнях постійних комісій питань порядку денного, депутати в ході сесії ухвалили більше 50-ти рішень, які в основному стосувалися передачі зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Кам’янець-Подільського району у комунальну власність громад майнових комплексів закладів охорони здоров’я, освіти й культури. Затверджений районний бюджет на 2021 рік. Підтримали депутати звернення до Президента України В.Зеленського, Голови Верховної Ради України Д.Разумкова, Прем’єр-міністра України Д.Шмигаля стосовно вирішення на державному рівні питання фінансового забезпечення новоутворених районних рад. Серед прийнятих рішень є й ініціювання питання щодо передачі зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Кам’янець-Подільського району Хмельницької області у комунальну власність Кам’янець-Подільської міської ради юридичної особи – Кам’янець-Подільського районного трудового архіву.

То ж депутатський корпус VIII скликання досить плідно та злагоджено попрацювавши в передсвятковий день, завершив сесійний 2020 рік…