Із засідання другої (позачергової) сесії районної ради…

Сьогодні провели пленарне засідання другої (позачергової) сесії районної ради VIII скликання. Перед початком роботи відбулося вручення посвідчень та значків «Депутат районної ради».  

В ході роботи, за результатами обговорення питань, депутати проголосували за Регламент новообраної Кам’янець-Подільської районної ради Хмельницької області, затвердили Положення про постійні комісії, Положення про президію ради, прийнято рішення про утворення президії, утворено 8 депутатських фракцій. Внесено зміни до Програми соціально-економічного розвитку Кам’янець-Подільського району на 2020 рік, Програми підтримки діяльності органів виконавчої влади. Також внесено зміни до районного бюджету на 2020 рік.

У рамках децентралізації, прийняті рішення і щодо реорганізацій шляхом приєднання до Кам’янець-Подільської районної ради Дунаєвецької, Чемеровецької та Новоушицької районних рад.

На прохання адміністрації комунального некомерційного підприємства «Кам’янець-Подільська центральна районна лікарня», у зв’язку зі збоями електроенергії, прийнято рішення і про передачу генератора електроенергії з балансу КНП «Орининська районна лікарня № 2» на баланс центральної районної лікарні для використання його в якості резервного джерела електроенергії.

         З метою організації надання вторинної медичної допомоги жителям, депутатами прийняті рішення про безоплатну передачу зі спільної власності територіальних громад, сіл та селища Кам’янець-Подільського району у комунальну власність Орининської сільської ради та Староушицької селищної рад майнових комплексів комунальних некомерційних підприємств.