Із засідання 47 (позачергової) сесії районної ради…

03 вересня відбулося пленарне засідання 47-ї (позачергової) сесії районної ради VII скликання. На розгляд депутатів було винесено 5 питань порядку денного. Проте, на початку роботи засідання, заступник голови районної ради Петро Мосендз вніс пропозицію розглянути ще одне питання, яке стосувалося створення роботи Кам’янець-Подільського об’єднаного міського військового комісаріату. Підставою для включення до порядку денного цього питання послужив лист голови Кам’янець-Подільської райдержадміністрації Анатолія Бернашевського до Кам’янець-Подільської районної ради. Депутати пропозицію підтримали та одноголосно проголосували за винесений проект рішення.

Для реалізації проекту подачі кисню під достатнім тиском і в достатній кількості у відділеннях лікарні, для надання невідкладної медичної допомоги хворим, збільшено обсяг фінансування Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Кам’янець-Подільська  центральна районна лікарня» на 2020 рік. Зі згоди КНП «Орининська районна лікарня» передано на баланс КНП «Кам’янець-Подільської центральної районної лікарні автомобіль для перевезення хворих в сидячому положенні.

Розглянули та підтримали депутати питання, що стосувалося створення при районній раді некомерційної комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників». Зумовлена така необхідність тим, що з вересня цього року методичні кабінети при відділах освіти припиняють свою діяльність. Тож педагогічні працівники району залишаються без відповідної методичної та консультативної підтримки. Замість них можуть бути створені Центри професійного розвитку педагогічних працівників, мета яких сприяти професійному розвитку педагогів, забезпечувати їхню психологічну підтримку та консультувати їх із широкого кола питань, пов’язаних з освітнім процесом.

Також, під час засідання, депутатами було розглянуто та прийнято рішення «Про внесення змін до районного бюджету Кам’янець-Подільського району на 2020 рік.

Не вистачило одного голосу під час розгляду питання «Про заборону грального бізнесу на території Кам’янець-Подільського району».