Із засідання 46 сесії районної ради

20 серпня відбулось пленарне засідання сорок шостої (позачергової) сесії районної ради.

Перед початком роботи сесії голова районної ради Віктор Кривак виконав почесну місію, вручивши від імені батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Миротворець» Головного управління Національної поліції в Київській області медалі «Надія нації», за високу громадянську свідомість, вагомий особистий внесок у здійснення волонтерських ініціатив по матеріально-технічному забезпеченню і підтримку особового складу батальйону волонтерам Руслану Нестерову, Хусеїну Дукаєву та Івану Самошину.

Присутнім також було презентовано книгу «Звитягою звеличені», що побачила світ за ініціативи районної організації ветеранів України, під авторством Павла Гладченка.

У книзі розповідається про знаних людей, доля яких тісно пов’язана з Кам’янеччиною і удостоєних звань Герой України, Народний Герой України, Почесний громадянин Кам’янець-Подільського району, державних почесних звань за особисті заслуги перед краєм, Україною та іншими країнами.

Відтак, в ході розгляду питань порядку денного, депутати внесли зміни  до Статуту комунального некомерційного підприємства «Кам’янець-Подільська центральна районна лікарня», окремих галузевих програм та районного бюджету на 2020 рік.

Розглянуто низку питань, що стосуються управління майном спільної власності територіальних громад сіл та селища району.

Вкотре не знайшли підтримки депутатів запропоновані проекти рішень про припинення комунальних некомерційних підприємств «Орининська районна лікарня № 2»  та «Староушицька районна лікарня № 3» шляхом їх ліквідації.