44 (позачергова) сесія районної ради

23 квітня, після двотижневої перерви, продовжила роботу сорок четверта (позачергова) сесія районної ради.

В ході пленарного засідання депутати внесли зміни до Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Кам’янець-Подільська центральна районна лікарня» на  2020 рік, затвердили районну Програму підтримки комунального некомерційного підприємства «Хмельницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Хмельницької обласної ради на 2020 рік.

Відповідним рішенням затверджено розмір заробітної плати, який  враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів комунальної  власності на 2020 рік (9954,78 грн.).

За результатами розгляду питання про внесення змін до районного бюджету на 2020  рік, збільшено обсяг дохідної частини загального фонду районного бюджету в сумі 1 366 300 грн., в тому числі:

– за рахунок збільшення обсягу субвенції з місцевого бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я в сумі 1 240 300 грн.;

– за рахунок збільшення іншої субвенції з бюджетів ОТГ і сільських рад в сумі 126 000 грн.

Збільшивши обсяг видаткової частини на відповідну суму, кошти спрямовано головним розпорядникам на реалізацію заходів у сферах охорони здоров’я, соціального захисту населення.

Залишились не вирішеними питання щодо подальшої долі  комунальних некомерційних підприємств «Орининська районна лікарня  № 2» та «Староушицька районна лікарня № 3». За підсумками обговорення розглянути ці проблемні питання депутати вирішили на черговій сесії районної ради.