Відбулась сорок друга сесія районної ради

27 лютого відбулось пленарне засідання сорок другої сесії районної ради.

Перед початком роботи сесії перший заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Роман Примуш, в присутності народних депутатів України Ігоря Марчука, Миколи Стефанчука та Володимира Ватраса, представив активу району новопризначеного Президентом України голову Кам’янець-Подільської райдержадміністрації Анатолія Бернашевського.

Представляючи Анатолія Вячеславовича, Роман Примуш побажав новому очільнику райдержадміністрації плідної роботи, успіхів на новій посаді та досягнення високих результатів. У свою чергу, Анатолій Вячеславович подякував за довіру й висловив надію на результативну співпрацю усіх гілок влади.

За підсумками розгляду питань порядку денного депутати затвердили звіти про виконання районного бюджету за 2019 рік, про виконання Програми соціально-економічного розвитку Кам’янець-Подільського району на 2019 рік, про виконання окремих галузевих програм, а також прийняли низку нових програм.

Відповідним рішенням районної ради затверджено список присяжних Кам’янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області.