В КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ ВІДКРИЛИ ТРЕТЮ АМБУЛАТОРІЮ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ, ЗБУДОВАНУ В РАМКАХ ПРОГРАМИ “ДОСТУПНА МЕДИЦИНА”

4 грудня відбулося урочисте відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Вихватнівці. Це вже третій медзаклад у нашому районі,  збудований у рамках програми “Доступна медицина”. 

Нещодавно розпочали приймати пацієнтів амбулаторії в селах Голосків та Шутнівці.

На відкриття медзакладу завітали представники обласної та районної влади, зокрема,  голова Хмельницької обласної державної адміністрації Дмитро Габінет, заступник директора  Департаменту охорони здоров’я Хмельницької обласної державної адміністрації Наталія Федів, голова районної ради Віктор Кривак , перший заступник голови райдержадміністрації Маріанна Великохатько, інші районні  посадовці, керівництво Китайгородської   ОТГ та Кам’янець-Подільського районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

Будівництво цієї амбулаторії істотно змінює умови, рівень та якість надання медичних послуг на селі, дасть змогу населенню отримувати своєчасну кваліфіковану допомогу в сучасних приміщеннях, перебувати в гідних умовах дітям, жінкам, породіллям, людям похилого віку. Адже згідно  із  Наказом Міністерства охорони здоров’я, медзаклад оснащений усім необхідним для цього. Тут є   електрокардіограф, гематологічний аналізатор, експрес-тести на тропонін, вірусні гепатити В і С, ВІЛ-СНІД та вагітність, отоофтальмоскопи, пульсоксиметри, піксометри, глюкометри та вся необхідна для роботи лікарів комп’ютерна техніка.