Відбулось пленарне засідання позачергової сесії районної ради

11 липня відбулось пленарне засідання тридцять сьомої (позачергової) сесії районної ради.

  Одним із основних питань порядку денного було внесення змін до районного бюджету на 2019 рік. Розгляд його обумовлено потребою  додаткових коштів на фінансування  видаткової частини, що стало можливим  за наявності вільного залишку загального фонду, який утворився на 01 січня 2019 року, за рахунок перевиконання дохідної частини районного бюджету            за 6 місяців 2019 року та міжбюджетних трансфертів з державного бюджету, бюджетів об’єднаних територіальних громад та сільських рад.

Збільшено обсяг дохідної та видаткової частин бюджету на суму  2,7 млн. грн., які спрямовано на вирішення нагальних питань в галузях охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту населення.

В ході роботи прийнято рішення про реорганізацію Орининської районної лікарні № 2 шляхом перетворення її в комунальне некомерційне підприємство.

Розглянувши кадрове питання, рішенням сесії призначено Кадученка Олександра Івановича на посаду головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Староушицька районна лікарня № 3», який до цього виконував обов’язки керівника підприємства.

Підтримали депутати подання районної організації ветеранів України, прийнявши рішення про нагородження заступника голови районної ради організації ветеранів Гладченка Павла Митрофановича відзнакою Кам’янець-Подільської районної ради «За заслуги».