ЯК ПОВТОРНО ЗМІНИТИ МІСЦЕ ГОЛОСУВАННЯ?

Якщо ви громадянин України та перебуватимете 21 квітня не за місцем реєстрації, для участі у голосуванні вам необхідно повторно пройти процедуру тимчасової зміни місця голосування. 

Для цього потрібно зробити наступне:

– До 15 квітня включно звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або місцем фактичного перебування в день виборів.

– Пред’явити документ, який підтверджує громадянство України.

– Подати заяву про тимчасову зміну місця голосування та документи, які підтверджують необхідність такої зміни (наприклад, довідку з місця навчання або роботи; посвідчення про відрядження; проїзні документи; договір оренди житла; довідку внутрішньо переміщеної особи або будь-який інший документ). 

ВАЖЛИВО! Мешканцям тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим, міста Севастополь, окремих районів Донецької або Луганської областей підтверджувальні документи не потрібні.

– Отримати посвідчення про тимчасову зміну місця голосування та дізнатися номер дільниці, на якій ви зможете проголосувати.

Консультація підготовлена в рамках інформаційної кампанії «Я маю право голосу!», фахівцями Кам’янець-Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

   (м. Кам’янець-Подільський, вул. Пушкінська, 44, тел. (03849) 5-01-59, 5-01-62)