Вшанували ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Саме в цей день було офіційне повідомлення про завершення будівництва саркофагу над зруйнованим у результаті вибуху четвертого енергоблоку Чорнобильської АЕС. Цього дня ми всі віддаємо шану тим, хто захистив увесь світ від наслідків катастрофи.

З цієї нагоди сьогодні у сесійній залі районної ради відбулися урочистості, в ході яких вшанували героїв-чорнобильців, що ціною свого життя і здоров’я рятували нас від масштабної катастрофи. Участь у заході взяли народний депутат України Володимир Мельниченко, голова районної ради Віктор Кривак, голова районної державної адміністрації Василь Сукач, голова Кам’янець-Подільської районної громадської організації «Чорнобиль» Микола Малайдах.

За мужність і героїзм, самовіддані дії, високопрофесійне виконання службового обов’язку учасників ліквідації наслідків аварії нагородили грамотами та цінними подарунками від народного депутата України Володимира Мельниченка, районної ради та районної державної адміністрації.