Шановні депутати районної, селищної, сільських рад, працівники органів місцевого самоврядування Кам’янеччини!

Щиросердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування! Ви обрані людьми, які довірили вам представляти і захищати законні інтереси, гарантувати право на життя в демократичній, правовій державі.

Тому ви зобов’язані повсякчас дбати про забезпечення соціально-економічних та культурних потреб територіальних громад, про добробут кожного мешканця нашого району. І сьогодні, в непростий для українського народу час, саме органи місцевого самоврядування повинні виконувати волю громад та спільно відстоювати їхнє прагнення жити у цивілізованій, заможній та безпечній державі.

З нагоди Дня місцевого самоврядування висловлюємо вдячність усім, хто невтомно працює задля зміцнення демократичних засад розвитку суспільства. Особливі слова подяки адресуємо ветеранам самоврядної ниви, які своєю працею утверджували місцеве самоврядування на Кам’янеччині.

Зичимо усім, хто працює на благо територіальних громад нашого району, відстоює їхні запити та інтереси, міцного здоров’я,людського щастя і добробуту в оселях, нових здобутків у роботі, віри в завтрашній день.

Нехай впевненість у краще майбутнє окрилює вас на нові звершення в ім’я процвітання рідного краю.

Голова районної ради Віктор КРИВАК  

Голова райдержадміністрації Василь СУКАЧ