Оголошується конкурс!

Інформаційне повідомлення про оголошення конкурсу по відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Кам’янець-Подільського району

, його місцезнаходження:

нежиле приміщення, аптека загальною площею 95,0 кв.м., розташоване за адресою: Хмельницька область, м. Кам’янець-Подільський, вул. Папаніна, 16.

 нежиле приміщення, дім основний корпус, загальною площею 544 кв.м., розташоване за адресою: Хмельницька область, м. Кам’янець-Подільський, вул. Шевченка, 49.

Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості, з метою передачі його в оренду.

Замовник робіт з оцінки об’єкта – Кам’янець-Подільська районна рада. Платник робіт з оцінки об’єкта – орендар.

Претендентам на участь у конкурсі потрібно подати конкурсну документацію в запечатаному конверті, яка складається із:конкурсної пропозиції, запечатаної в окремому конверті, в якій зазначено також строк виконання робіт (у календарних днях), пропозиції щодо ціни надання послуг з оцінки, з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно з законом;

• підтвердних документів;

• документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна.

На конверті слід зазначити: “На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності”, а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи – підприємця, який подає конкурсну документацію.

До підтвердних документів належать: заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою, інформація про претендента.

Інформація про претендента містить: наявність сертифіката суб’єкта оціночної діяльності; інформацію про оцінювачів, що перебувають у трудових відносинах з претендентом, а також яких він залучає до надання послуг з оцінки та підписання звіту про оцінку майна: кваліфікація, стаж роботи, членство у саморегулівних організаціях оцінювачів.

Очікувана найбільша ціна надання послуг з оцінки окремо розташованої будівлі –

2,4 тис.грн.

Місцезнаходження комісії та робочої групи: м. Кам`янець-Подільський, площа Вірменський ринок, 6. каб.29

Конкурс відбудеться через 14 календарних днів після опублікування цієї інформації за адресою: м. Кам`янець-Подільський, площа Вірменський ринок, 6.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно), за вищевказаною адресою.

Довідки за телефоном: 50053

Голова ради В. Кривак