Кам'янець-Подільська районна рада

СКЛАД постійних комісій
Кам’янець-Подільської районної ради VII скликання

Рішення першої сесії VIII скликання від 02 грудня 2020 року № 5 “Про утворення постійних комісій Кам’янець-Подільської районної ради VIII скликання, обрання їх голів та персонального складу” 

1. Постійна комісія з питань законності, правопорядку, співпраці з органами місцевого самоврядування і виконавчої влади, регламенту, депутатської діяльності, етики та засобів масової інформації, дотримання вимог запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Савчук Олександр Петрович – голова комісії
Кривак Віктор Миколайович
Павлов Петро Іванович
Курманський Віктор Іванович

2. Постійна комісія з питань прогнозування, бюджету і фінансів, економічної політики, розвитку підприємництва, інвестицій та реалізації державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності.

Яремчук Віктор Петрович – голова комісії;
Коломий Катерина Миколаївна
Сідлецький Вадим Анатолійович
Чумак Микола Петрович
Довгопол Павло Григорович
Федик Олександр Григорович
Танасков Сергій Миколайович
Вишневська Людмила Юріївна

3. Постійна комісія з аграрних питань, земельних відносин, природокористування та екологічної безпеки

Дукаєв Хусейн Саїдович- голова комісії;
Богачик Сергій Вікторович
Костишина-Шлякова Аліна Едуардівна
Фурман Ігор Володимирович
Гладиш Сергій Васильович
Постовий Володимир Ілліч
Атаманчук Дмитро Анатолійович

4. Постійна комісія з питань будівництва, житлово-комунального господарства та розвитку спільної власності територіальних громад, торгівельного, побутового обслуговування, транспорту і зв’язку

Варук Олександр Григорович – голова комісії;
Громик Іван Миколайович
Гаджук Олена Казимирівна
Байдецький Богдан Володимирович
Гурскіс Лаймонас Лаймонсович
Бернашевський Олександр Вячеславович
Багрійчук Вячеслав Сергійович
Новікова-Конюшенко Тетяна Вікторівна
Пристач Руслан Григорович
Чайковський Олег Валентинович
Скавренюк Ніна Дмитрівна

5. Постійна комісія з питань гуманітарної та соціальної політики

Барановський Володимир Євгенович – голова комісії;
Сотніцька Ірина Миколаївна
Пронозюк Олена Вікторівна
Музика лариса Михайлівна
Бурлик Лариса Борисівна
Коваль Віра Вячеславівна
Гайсенюк Інна Петрівна
Пономарьова Інна Миколаївна
Кобіта Володимир Іванович
Шинкаренко Валентина Віталіївна

Камянець-Подільська районна рада.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0 International
32300, м.Кам’янець-Подільський, пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99