Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
З нагоди Дня вишиванки

У третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. Вишиванка для українців – могутній символ благополуччя в родині, а свято символізує національну єдність, до того ж вишиванка є не тільки традиційним українським одягом, а й оберегом. Також, у ці травневі дні все європейське співтовариство відзначає День Європи. Тож і для України цей день став символом нового початку вільного та успішного шляху.

День Європи – це символ започаткування нової, успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях: свободи, демократії, поваги до прав людини, верховенства права.

17 травня в РЦКіМ «Розмай» відбулись урочистості з нагоди Дня вишиванки та Дня Європи. В заході взяли участь голова районної державної адміністрації Василь Сукач, помічник народного депутата України Володимира Мельниченка - Ірина Камінська, заступник голови районної ради Віктор Єрменчук, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, учні та викладачі загальноосвітніх шкіл району та жителі району.

Захід розпочався з урочистої церемонії підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу. Заступник голови ради Віктор Петрович звертаючись до усіх присутніх, зокрема, зазначив, що якраз нині співпадає ще одне вшанування - велике християнське свято Вознесіння Господнє. Віктор Єрменчук побажав кам’янчанам йти до Європи, її цінностей у вишиванках під якими б’ються щирі українські серця, з Божим благословінням.

Продовжилось усе виступами зразкової хореографічної студії «Пірует», РЦКіМ «Розмай» та ансамблю танцю «В ритмах серця», Орининської ЗОШ. Під музичний супровід «Україна і Європа», що виконував народний театр пісні «Пісенне мереживо», діти на великих аркушах паперу, розфарбовували різні типи вишиванок, та намалювали символи України – маки, соняхи, калину…