Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Вшанували ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.

26 квітня 1986 року о 1-23-44 за київським часом сталася найбільша техногенна аварія в історії людства – вибух реактора на Чорнобильській атомній електростанції. Пам’ять про трагедію незагоєною раною залишиться в душі нашого народу. Подвиг, який здійснили ліквідатори Чорнобильської АЕС, ніколи не буде забутий. Цього дня біля пам’ятного знака Героям Чорнобиля відбувся мітинг-реквієм, присвячений 32-й річниці з Дня Чорнобильської трагедії. У заході взяли участь помічник народного депутата України Володимира Мельниченка Тетяна Мельниченко, голова районної державної адміністрації Василь Сукач, заступник голови районної ради Віктор Єрменчук, секретар міської ради Дмитро Васильянов, ліквідатори чорнобильської аварії, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівництво міської ради, керівники установ та організацій, жителі міста та району.Хвилиною мовчання вшанували пам’ять ліквідаторів, яких, нажаль, немає уже в живих.

Після багато численних згадок про страшні події квітня 86-го, учасники зібрання поклали квіти до меморіалу. Наші Кам’янчани також зробили вагомий внесок під час ліквідації Чорнобильської катастрофи, вони не боячись стали у двобій з реакцією.

Багато людей, які поплатились своїм здоров’ям та життям під час нелегкого приборкування радіації, задля збереження майбутнього покоління, ті, кого, нажаль, немає серед нас в живих, заслуговують на неабияку шану та вічну пам’ять.