Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Урочистості з нагоди Дня Незалежності!

24 серпня 1991 року збулися мрії багатьох українців – було прийнято Акт про проголошення незалежності України. Заради цього боролися та помирали борці за волю в минулому, заради збереження цілісності України гинуть кращі з кращих і в наші дні. 23 серпня в РКЦМ «Розмай» відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення річниці незалежності України.

Участь в заходах взяли народний депутат України Володимир Мельниченко, голова райдержадміністрації Василь Сукач, заступник голови районної ради Віктор Єрменчук, перший заступник голови райдержадміністрації Маріанна Великохатько, керуючий справами районної ради Оксана Розумяк, керівники структурних підрозділів адміністрації, депутати районної ради, сільські голови, представники громадськості.Урочисті заходи розпочалися хвилиною мовчання в пам’ять про всіх тих, хто загинув на сході нашої держави.

Під час вітального слова заступник голови районної ради Віктор Єрменчук зауважив на тому, що наша сильна і мужня, духовно багата нація зможе вистояти у нелегких випробуваннях, які є в Україні. Також були вручені грамоти Кам’янець-Подільської районної ради військовим, працівникам галузей освіти та медицини.