Головна / Місцеве самоврядування

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net

СПИСОК
об'єднаних територіальних громад, селищної та сільських рад
Кам’янець-Подільського району




п/п

Назва ради Прізвище, ім’я, по батькові голови та секретаря Службові телефони

1

Гуменецька сільська рада об'єднаної територіальної громади

Абдулкадирова
Інна Григорівна

7-59-74

Слободян
Ліна Миколаївна

7-59-10

2

Китайгородська сільська рада об'єднаної територіальної громади

Безродний
Юрій Васильович

9-81-18

Розворук
Галина Сергіївна

3

Колибаївська сільська рада об'єднаної територіальної громади

Желізник
Михайло Дмитрович

9-14-37

Простакова
Валентина Миколаївна

4

Слобідсько-Кульчієвецька сільська рада об'єднаної територіальної громади

Нестеров
Руслан Олегович

7-07-74

Войцехівський
Андрій Вікторович

5

Староушицька селищна рада об'єднаної територіальної громади

Тимчук Анатолій Сергійович

9-94-82

Розворук Лариса Яківна

6

Жванецька сільська рада об'єднаної територіальної громади

Криворучко Тетяна Володимирівна

7-53-42

Лалак Оксана Олександрівна

7

Довжоцька сільська рада Рябий Руслан Петрович 9-46-01
Афіцька Ліна Олександрівна

8

Завальська сільська рада

Павлюк
Ірина Миколаївна

9-85-43

Пазуханич
Тетяна Петрівна

9

Заліська сільська рада

Олійник
Михайло Васильович

9-26-42

Жирова
Валентина Миколаївна

10

Зіньковецька сільська рада

Маслянко
Віталій Петрович

2-24-09

Яневич
Людмила Анатоліївна

11

Кадиєвецька сільська рада

Мартинюк
Валентина Іванівна

9-78-18

Чабарук
Катерина Миколаївна

12

Кам’янська сільська рада

Волощук
Юрій Володимирович

7-75-05

-

7-74-04

13

Княжпільська сільська рада

Ільніцька
Лариса Миколаївна

9-90-30

-

14

Кульчієвецька сільська рада

Радавчук
Станіслав Михайлович

9-32-11

Кондратова
Людмила Андріївна

15

Орининська сільська рада

Мокрицький
Валер’ян Вікторович

7-93-45

Бойко
Світлана Миколаївна

16

Пановецька сільська рада

Костюк
Анатолій Миколайович

9-87-18

Петрик
Аліна Анатоліївна

9-88-37

17

Підпилип’янська сільська рада

Спасюк
Іван Феодосійович

9-37-22

Кащук
Людмила Григорівна

18

Приворотська сільська рада

Вусата
Лариса Миколаївна

9-25-19

Кузніцова
Юлія Олександрівна

19

Рихтівська сільська рада

Слободян
Любов Петрівна

9-56-41

Ряба
Таїса Олександрівна

20

Сл.Рихтівська сільська рада

Богонос
Лідія Григорівна

9-11-29

Лінива
Тетяна Валентинівна

9-85-84

21

Чабанівська сільська рада

Гурскіс
Лаймонас Лаймонсович

9-76-82

Мельник
Василь Миколайович

22

Шустовецька сільська рада

Гасюк
Михайло Володимирович

9-89-84

Слободян
Оксана Борисівна