Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Публічний звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік

Одним із важливих принципів функціонування бюджетної системи України є публічність інформації про бюджет, який передбачає інформування громадськості з питань складання, затвердження, виконання державного та місцевих бюджетів, а також контролю за виконанням державного бюджету та місцевих бюджетів.

На виконання вимог статті 28 Бюджетного кодексу України у сесійній залі районної ради 05 березня 2018 року о 10 годині відбулося публічне представлення інформації про виконання районного бюджету за 2017 рік .

В рамках діючого законодавства, на виконання пункту 5 статті 28 Бюджетного кодексу України в доступному форматі начальником управління фінансів районної державної адміністрації Федиком О.Г. оприлюднена інформація щодо обсягів дохідної та видаткової частин районного бюджету, обсягів фінансування усіх галузей районного бюджету, фінансування місцевих програм, кредитування, освоєння коштів субвенції з обласного бюджету та інша інформація, що стосується виконання показників районного бюджету за минулий 2017 рік.

Учасники зібрання у форматі « запитання – відповідь» отримали вичерпну інформацію щодо фактичних обсягів надходжень до районного бюджету, обсягів фінансування окремих статей видатків, особливо видатків бюджету розвитку. Зустріч відбулася в конструктивному руслі, висвітлено деякі проблемні питання за 2017 рік та окреслено шляхи їх вирішення в 2018 році.