Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Оголошення!

Оголошення про намір передати в оренду нерухоме майно спільної власності територіальних громад сіл, селища Кам’янець-Подільського району

Кам’янець-Подільська районна рада у відповідності до Закону України «Про оренду державного і комунального майна», Положення про оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та селища Кам’янець-Подільського району, затвердженого рішенням тридцять першої сесії районної ради від 26.03.2015 №17, оголошує про намір передати в оренду нежитлове приміщення – майно спільної власності територіальних громад сіл та селища Кам’янець-Подільського району, а саме:

Назва об’єкта оренди, його місцезнаходження: нежиле приміщення, дім основний корпус, загальною площею 544 кв.м., розташоване за адресою: Хмельницька область, м. Кам’янець-Подільський, вул. Шевченка, 49.

Балансоутримувач майна: Кам’янець-Подільська районна рада.

Орган управління майном: Кам’янець-Подільська районна рада.

Мета використання орендованого об’єкта: здійснення господарської діяльності.

Строк оренди об’єкта: до трьох років.

Заяви щодо оренди даного об’єкта комунальної власності із зазначенням відомостей про заявника (адреса, контактні дані) приймаються Кам’янець-Подільською районною радою з 8.00 до 17.15 години (понеділок-четвер) та з 8.00 до 16.00 (п’ятниця) за адресою: площа Вірменський ринок, 6, м. Кам’янець-Подільський. Заявники, які є юридичними особами, або фізичними особами-підприємцями, крім заяви, також подають: - виписку з державного реєстру або копію свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або фізичної особи-підприємця; - завірені заявником копії установчих документів.

Термін прийняття заяв на оренду – 10 робочих днів з дня, наступного після розміщення оголошення. Кінцевий термін прийняття заяв – 21 вересня 2018 року.

Додаткову інформацію можна отримати у відділі правового, кадрового забезпечення та з питань спільної власності територіальних громад виконавчого апарату Кам’янець-Подільської районної ради за адресою: м. Кам’янець-Подільський, площа Вірменський ринок, 6, каб. 29, телефон 5-00-53.