Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Оголошення про конкурс на посади педагогічних працівників районного інклюзивно-ресурсного центру Кам’янець-Подільської районної ради

Районний інклюзивно-ресурсний центр Кам’янець-Подільської районної ради, що знаходиться за адресою: Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район, село Довжок, вул..Шкільна, будинок 2, оголошує конкурс на посади педагогічних працівників районного інклюзивно-ресурсного центру Кам’янець-Подільської районної ради, а саме:

- вчителя - логопеда;

- вчителя - дефектолога;

- вчителя лікувальної фізкультури;

- практичного психолога.

Вимоги до кандидатів:

- вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія», «Фізичне виховання» (лікувальна фізкультура) за спеціалізацією логопеда, сурдопедагога, олігофренопедагога, тифлопедагога;

- стаж роботи за фахом не менше трьох років.

Місце проведення конкурсу та адреса прийому документів:

Хмельницька область, м. Кам’янець-Подільський, вул. Огієнка, 74 (відділ освіти Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації, 4 поверх).

Термін подання документів для участі в конкурсі: до 17год 17.08.2018р. (включно)

Дата проведення конкурсу : 22.08.2018р. о 10:00 год.

Хмельницька область, м. Кам’янець-Подільський вул. Огієнка, 74 (відділ освіти Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації, 4 поверх).

Для участі у конкурсі мають бути подані такі документи:

- копія паспорта громадянина України; - письмова заява про участь у конкурсі , до якої додається резюме у довільній формі; - копія трудової книжки; - копія документа про освіту з додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; - письмова згода на збір та обробку персональних .

Кандидат має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу. Документи подаються особисто кандидатом або надсилаються поштою на вказану адресу.

Особа, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсу: Стрільчук Наталія Василівна, контактний телефон: 9-12-73, м.0977761910 email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду