Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Із засідання двадцять дев’ятої (позачергової) сесії районної ради

31 липня відбулось пленарне засідання двадцять дев’ятої (позачергової) сесії районної ради. На порядок денний було винесено ряд питань, основне з яких – внесення змін до районного бюджету на 2018 рік. Це обумовлено потребою додаткових коштів на фінансування видаткової частини, що стало можливим за рахунок перевиконання доходної частини районного бюджету за 6 місяців 2018 року та збільшення обсягу міжбюджетних трансфертів з місцевих бюджетів.

Збільшено показники районного бюджету, а саме:

Дохідної частини районного бюджету на суму понад 7 млн. грн. за рахунок збільшення дохідної частини по власних надходженнях на 800,0 тис. грн. та збільшення дохідної частини по міжбюджетних трансфертах на понад 6 млн. грн. Відповідно збільшено видаткову частину районного бюджету. Зокрема, збільшено бюджетні асигнування головним розпорядникам коштів, які спрямовано на вирішення нагальних питань у сферах освіти, охорони здоров’я, соціального захисту населення тощо.

Депутати затвердили Програму підтримки та розвитку комунального підприємства «Комунальне некомерційне підприємство «Кам’янець-Подільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» на 2018-2020 роки. Окремим рішенням сесії призначено керівника підприємства. Ним став Ростецький Станіслав Францович, який до цього обіймав посаду заступника директора.

У зв’язку із складною демографічною ситуацією на території Підпилип’янської сільської ради, внаслідок скорочення учнівського контингенту, з метою оптимізації мережі закладів освіти прийнято рішення про припинення шляхом ліквідації Підпилип’янської ЗОШ І-ІІ ступенів. Відтак, діти сільської ради навчатимуться у навчальному закладі сусіднього с. Привороття та підвозитимуться шкільними автобусами. Враховуючи клопотання трудового колективу Довжоцького місця провадження діяльності та зберігання спирту – структурного підрозділу ДП «Укрспирт», депутатським корпусом прийнято Звернення до Кабінету Міністрів України щодо ситуації, яка склалась навколо ДП «Укрспирт», з проханням посприяти розблокуванню діяльності підприємства.