Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні присвячується

9 травня відзначається День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років. Передбачені цього дня заходи спрямовані на вшанування подвигу українського народу в перемозі Антигітлерівської коаліції. Український народ і ті, хто захищали Україну, мають бути гідно вшановані. 8 травня в с. Довжок біля меморіального комплексу загиблим воїнам відбувся урочистий мітинг до Дня пам’яті та примирення та з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

В заході взяли участь народний депутат України Володимир Мельниченко, голова районної ради Віктор Кривак, голова райдержадміністрації Василь Сукач, перший заступник голови Маріанна Великохатько, голова районної ради ветеранів України Едуард Кульчицький, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, виконавчий апарат районної ради, голови сільських та селищної рад, представники громадських організацій, депутати районної ради, учні та вихованці освітніх закладів с.Довжок, місцева громада та жителі району.

Перед мітингом-реквієм була проведена панахида за загиблими не лише під час Другої світової війни, але й за тими, хто ціною власного життя поліг захищаючи цілісність і незалежність нашої держави сьогодні.

Свято День Перемоги - 9 травня в Україні завжди було і залишається зворушливим і світлим днем, в який ми згадуємо подвиг радянських солдатів, шануємо пам'ять героїв, які віддали свої життя за мир і наше майбутнє.