Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
15 ЛЮТОГО - ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Сьогодні, в день 29-ї річниці виведення військ з Афганістану, у м. Кам’янці-Подільському біля пам’ятника загиблим воїнам-інтернаціоналістам відбувся мітинг-реквієм, участь у якому взяли представники районної та міськоївлади, учасники бойових дій в Афганістані, представники громадськості.

Учасники заходу поклали до пам’ятника квіти та, схиливши голови перед світлою пам’яттю полеглих, вшанували їх хвилиною мовчання.

За тим, урочистості продовжились у районному центрі культури і мистецтв «Розмай», де відбулось урочисте зібрання.

Зі словами подяки до ветеранів Афганістану звернулись помічник народного депутата України Володимира Мельниченка – Тетяна Мельниченко, голова районної ради Віктор Кривак, секретар міської ради Дмитро Васильянов,керівник апарату районної державної адміністрації Віктор Гнатюк, голова спілки ветеранів Афганістану Володимир Дудко, вручивши їм грамоти та подарунки.

Відзначення в Україні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав свідчить про глибоку повагу суспільства до людей, яким довелося в мирні повоєнні роки нести нелегку військову службу в гарячих точках світу.