Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Заради миру та злагоди на українській землі

1 грудня представники міської, районної та обласної влади, Верховної Ради, духовенства, депутатського корпусу, громадських організацій зібралися на молитовному сніданку, в якому краще пізнається молитва та важливість дотримання Божих заповідей. Захід став своєрідним духовним майданчиком, з якого звучали молитви за мир та злагоду на українській землі, за державу та міста, за всіх, хто зараз обороняє державу на Сході, і ті родини, які втратили своїх захисників; за Україну та Кам’янець-Подільський зокрема.

Участь у молитовному сніданку взяв і координатор події на національному рівні, народний депутат України Павло Унгурян. «У багатьох країнах світу такі заходи взагалі не вважаються релігійними. Вони відбуваються в адміністративних будівлях, офісах, кав’ярнях. Головне, що люди з різними поглядами здатні об’єднатися навколо духовних цінностей, які сприяють розбудові держав. Науково та історично доведено, що успішна країна та, де дотримуються правильних духовних засад», - відзначив у своєму виступі Павло Унгурян.

Від імені міського голови Михайла Сімашкевича до присутніх з вітальним словом звернувся його заступник Вадим Савчук, від імені народного депутата Володимира Мельниченка – його помічник Тетяна Мельниченко, від голови районної ради Віктора Кривака - керуючий справами Оксана Розумяк. Зокрема, Оксана Олегівна наголосила на основних життєвих цінностях, які так потрібні сьогодні кожному, щоб бути успішною особистістю, мати щасливу родину та заможну країну.