Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
З нагоди Дня працівників сільського господарства

Щорічно, у третю неділю листопада, в Україні відзначається День працівників сільського господарства. З нагоди свята 17 листопада в РЦКіМ «Розмай» відбулися урочисті заходи та святковий концерт, на які завітали голова районної ради Віктор Кривак, голова районної державної адміністрації Василь Сукач, помічник народного депутата України Володимира Мельниченка - Сергій Тимчук, заступник міського голови Сергій Бабій, керівники і представники агроформувань та фермерських господарств району.

День працівників сільського господарства - це свято всіх, хто розумом і руками, серцем і душею, щодня важко працює задля процвітання рідного краю та держави.

За сумлінну працю, вагомий внесок у агропромисловий розвиток району, кращим представникам трудових колективів, керівникам і фахівцям сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, працівникам харчової і переробної індустрії вручено грамоти та подарунки. align="justify"

Також, голова районної ради Віктор Кривак взяв участь у святкових заходах, що відбулися у Подільському державному аграрно-технічному університеті. Віктор Миколайович подякував усім, хто готує фахівців аграрної сфери та вручив грамоти кращим представникам викладацького складу закладу.