Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Вшанували ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.

14 грудня в Україні традиційно вшановують День ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – людей, які ціною свого життя і здоров’я змогли здолати аварію, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС. Ця пам’ятна дата була затверджена Указом Президента України 10 листопада 2006 року. Саме 14 грудня було офіційно повідомлено про завершення будівництва саркофага над зруйнованим у результаті вибуху четвертим енергоблоком ЧАЕС.

В цей день в приміщенні районної ради відбулася низка заходів приурочена цій даті, під час якої грамотами та подяками народного депутата України Володимира Мельниченка, голови районної ради Віктора Кривака, голови райдержадміністрації Василя Сукача були відзначені люди, які не шкодуючи свого життя боролися з страшною катастрофою.

Для України Чорнобиль порівнювальний з наслідками війни. Крім людських життів і матеріальних збитків, що притаманне для втрат війни, Україна втратила величезну територію, яка дорівнює цілій європейській державі. І, звертаючись, до всіх присутніх голова районної ГО «Чорнобиль» Микола Малайдах, саме на цих фактах наголосив, адже за цей рік четверо ліквідаторів ЧАЕС, не дожили до цієї дати.