Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Відбулось засідання 7 сесії районної ради

11 серпня відбулося засідання VII сесії районної ради шостого скликання. В її роботі взяли участь 60 депутатів. Провів пленарне засідання голова районної ради Іван Романчук.

Депутати розглянули такі важливі питання як виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за перше півріччя 2011 року, внесення змін до районного бюджету та підготовка комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період та інші питання, зокрема, Програма розвитку вівчарства в господарствах Кам’янець-Подільського району. Як зазначив начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Ігор Гай, кількість овець на даний час сягає майже тисячу голів.

Також за пропозицією депутата Анатолія Ткача була створена тимчасова контрольна комісія з питань екології та енергозбереження.

У пленарному засіданні сьомої сесії районної ради взяли участь голова райдержадміністрації Михайло Желізник, його заступники, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, селищний та сільські голови, виконавчий апарат районної ради та представники акредитованих засобів масової інформації.