Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

Сьогодні, 27 жовтня, під керівництвом голови райдержадміністрації Василя Сукача відбулося засідання колегії районної державної адміністрації. На порядок денний виносилося два питання: «Про прогнозовані показники районного бюджету на 2018 рік» та «Про роботу архівного відділу райдержадміністрації».

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Олександр Федик ознайомив присутніх із прогнозованими показниками районного бюджету на 2018 рік та особливостями формування його проекту.

Прогнозується значна зміна фінансової картини зі створенням нових об’єднаних територіальних громад: Слобідсько-Кульчієвецької, Жванецької та Староушицької. Як результат - зменшаться надходження податку на доходи фізичних осіб, що становлять 97% всіх надходжень до бюджету. Всього власні надходження районного бюджету із очікуваних за 2017 рік 47,6 млн. грн., у 2018 році зменшаться до 26,1 млн. грн.

По другому питанню порядку денного детально доповіла начальник архівного відділу райдержадміністрації Ірина Федорова.

За результатами обговорення питань прийнято відповідні рішення. Участь у роботі колегії взяв голова районної ради Віктор Кривак.