Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Святкування 74-ї річниці утворення Хмельницької області

22 вересня цього року на Майдані Незалежності у м.Хмельницькому відбулися урочисті дійства з нагоди 74-ї річниці утворення Хмельницької області.

Делегацію від Кам’янець-Подільського району очолили голова районної ради Романчук І.М. та голова райдержадміністрації Желізник М.Д.

Розпочалися святкові заходи з розгортання на майдані Незалежності наметового містечка фестивалю «Традиції та смаки подільської кухні». Далі урочистою ходою пройшли мистецькі та аматорські колективи, що брали участь у святковому дійстві.

В офіційній частині свята присутніх на майдані та всіх жителів Хмельницької області привітали голова Хмельницької обласної державної адміністрації В.Ядуха, Хмельницький міський голова С.Мельник та Народний депутат України І.Богословська. До 74-ї річниці Хмельниччини приурочено відкриття монументально-скульптурної композиції «Віра. Надія. Любов».

Підсумком святкувань стала культурно-мистецька програма «Тобі, Хмельниччино!». Творчі колективи, окремі виконавці, військово-історичні клуби області показували глядачам свій майстер-клас. Працьовиті та талановиті люди Кам’янець-Подільського району на найвищому рівні представили традиційну кухню та культурно-мистецьку програму. Наш район має вагомі здобутки і нам є чим пишатися.