Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Шановні учні, вчителі та батьки!

Від усього серця вітаю вас зі святом останнього дзвоника. Це свято, яке увінчує завершення навчального року. А для випускників –це прощання зі школою, початок дорослого життя, сповненого нових можливостей і перспектив. Це час прийняття самостійних рішень.

p align="justify" class="abzac"> Шановні випускники! Я твердо вірю, що вам не забракне сміливості та наполегливості, ви твердо крокуватимете до обраної цілі і зможете взяти на себе відповідальність за власну долю та долю країни. Повсякчас пам’ятайте, що всі ми, ваші батьки і наставники покладають на вас великі надії та сподівання. Ваші успіхи стануть найвищою винагородою вашим учителям та рідним людям, які вкладали у вас усю свою любов, доброту та щедрість своїх гарячих сердець.

Шановні батьки та учні!

p align="justify" class="abzac"> Бажаю усім вам щасливої долі й здійснення найзаповітніших мрій. Переконаний, що ви виправдаєте сподівання батьків і вчителів - виберете правильний шлях і повністю розкриєте свій великий життєвий потенціал. Не бійтеся труднощів. Будьте чесними й працьовитими. Живіть змістовно і цікаво - заради себе, свого майбутнього, заради Батьківщини. Пам'ятайте, державі потрібні ваш талант, інтелект, працьовиті руки, ваша любов та віра у те, що ви зможете зробити Україну заможньою та могутньою європейською державою. Усім тим, хто 1 вересня повернеться до порогу рідної школи бажаю гарно відпочити на канікулах, щоб восени зі свіжими силами сісти за парти й далі опановувати науки. Висловлюю щиру вдячність учителям і батькам за натхненну, самовіддану працю, за ті знання, любов і тепло, які ви даруєте дітям. Зичу всім здоров'я, щастя, успіхів, миру і добра.