Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Черговий семінар заступників голів районних рад

14 вересня на базі Новоушицького району відбувся семінар за участю заступників голів районних рад Хмельницької області. В числі запрошених був присутній заступник голови Кам’янець-Подільської районної ради О. Колотило. Учасники семінару відвідали Отроківську сільську раду, сільський голова якої розповів про розвиток зеленого туризму, ознайомились з роботою приватного підприємства «Фестиваль Отроків» та здійснили екскурсію літньою резиденцією Сцибор Мархоцького.

Потім учасники семінару здійснили переїзд до Кучанської сільської ради де ознайомилися з діяльністю сільського територіального центру соціального обслуговування населення, відвідали будинок культури, дитячий дошкільний заклад та заслухали сільського голову щодо співпраці сільської ради з підприємствами, установами, організаціями для вирішення питань життєдіяльності територіальної громади.

Наступним етапом семінару було ознайомлення з роботою виконавчого апарату Новоушицької районної ради. Учасники відвідали районний історичний краєзнавчий музей, заслухали голову районної ради Віктора Барчишина про здійснення повноважень районною радою у відповідності до законів України: «Про місцеве самоврядування» і «Про статус депутатів місцевих рад» та першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Московчука про співпрацю виконавчої влади і органів місцевого самоврядування щодо шляхів вирішення проблемних питань та діяльності на перспективу розвитку району.

На завершення учасники семінару відвідали Вільховецьку сільську раду де заступник голови районної ради Марія Дергунова розповіла про розвиток туризму на території Новоушицького району. Також вони відвідали чоловічий Свято-Миколаївський скельний монастир та здійснили екскурсію по р.Дністер.