Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Розпочали роботу постійні комісії районної ради

Сьогодні, 4 серпня 2011 року, згідно плану підготовки і проведення  7 сесії районної ради, розпочали свою роботу постійні комісії.

У першій половині дня проекти рішень, які виносяться на сесію, на спільному засіданні розглянули депутати, що входять до складу постійних комісій з питань регламенту, депутатської діяльності, етики та засобів масової інформації і з питань законності, правопорядку та співпраці з органами місцевого самоврядування і виконавчої влади. У другій половині -спільне засідання провели постійні комісії з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму і з питань освіти і культури.

Депутати заслухали звіт про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Кам’янець-Подільського району за І півріччя 2011 року, інформації про підготовку комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років, внесення змін до районного бюджету та інші.

Засідання пройшли в конструктивному руслі, а висловленні зауваження і пропозиції до проектів рішень будуть винесені на розгляд сесії у пленарному режимі 11 серпня 2011 року.

5 та 8 серпня  постійні комісії продовжать свою роботу.