Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Пенсійний фонд інформує

Заробітна плата наукових працівників згідно зі статтею 36 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» складається з посадових окладів (ставок), премій, доплат за наукові ступені, вчені звання, надбавки за стаж наукової, науково-педагогічної роботи та інших надбавок, доплат і винагород, передбачених законодавством у сфері наукової та науково-технічної діяльності.   Відповідно до ст. 37 цього Закону, пенсії науковим (науково-педагогічним) працівникам призначаються в розмірі 60 відсотків сум заробітної плати наукового (науково-педагогічного) працівника, на яку відповідно до законодавства нараховується збір на обов’язкове державне пенсійне страхування (внески), починаючи з 1 липня 2000 року по місяць, що передує місяцю звернення.

При обчисленні наукової пенсії враховуються суми заробітної плати особи, нараховані їй згідно із трудовим договором (контрактом) за посадами, час роботи на яких зараховується до наукового стажу (в тому числі за сумісництвом). Отже, матеріальна допомога та індексація заробітної плати включаються в заробіток для обчислення пенсії відповідно до Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність».

За додатковою інформацією Ви можете звернутись до Кам’янець-Подільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області за адресою: вул.Огієнка, 10, або за телефоном "гарячої лінії" (03849) 3-38-94.

Зоя Кацап - начальник Кам'янець-Подільського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області