Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Святкування Дня Незалежності

24 серпня 2011 року Кам’янець-Подільський район святкував 20 - ту річницю Незалежності України. Біля районної державної адміністрації зібралася громадськість району. У святкових заходах взяли участь керівництво районної ради, районної державної адміністрації, міська влада та депутати обласної ради.

Урочистості розпочалися відкриттям районної Дошки Пошани «Кращі люди Кам’янеччини», де вже традиційно вшановують тих, хто своєю працею примножує славу нашого району. Серед них працівники органів місцевого самоврядування, депутати районної ради, керівники об’єктів спільної власності територіальних громад району.

З привітальними словами до вшанованих та всіх присутніх звернулися голова ради Іван Романчук та голова райдержадміністрації Михайло Желізник. Побажали всім подальших успіхів у праці і вручили цінні подарунки.

Урочиста святкова хода від райдержадміністрації, за участю юних жителів району, що несли розгорнутий державний прапор України, завершилася біля районного центру культури і мистецтв «Розмай», де і продовжилися урочистості.

Керівнитво району та гості вітали всіх присутніх та вшановували кращих. Завершилися урочистості святковим концертом за участю колективів району та українського державного академічного козачого ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля».