Головна

Корисна інформація

Наші координати

32300,
м.Кам'янець-Подільський,
пл. Вірменський ринок, 6
тел: (03849) 9-06-99
kprayrada@ukr.net
Засідання координаційної ради

21 вересня 2011 року в сесійній залі районної ради відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради за участю селищного та сільських голів, працівників апарату та доповідачів з питань порядку денного.

Провів засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування голова ради І.М.Романчук. На початку засідання голова ради оприлюднив інформацію про вибори, які відбулися у Врубловецький територіальній громаді 18 вересня 2011 року. Більшістю голосів головою сільської ради було обрано Берчука Миколу Володимировича. Головуючий представив присутнім новообраного голову, побажав успіхів у праці на благо територіальної громади.

 

Завідувач сектору-юрисконсульт Управління державної служби Головдержслужби України в Хмельницькій області Дзюбак Максим Миколайович та заступник прокурора Кам’янець-Подільського району роз’яснили присутнім Закон України «Про засади запобігання і протидії корупції» та відповіли на запитання.

Помічник прокурора Кам’янець-Подільського району Мензило Лілія Володимирівна роз’яснила учасникам засідання Закон України «Про доступ до публічної інформації».

Заслухали також начальника Управління статистики Когунь Валентину Володимирівну про запровадження електроного погосподарського обліку в селищній та сільських радах району та в.о. начальника Управління Держкомзему у Кам’янець-Подільському районі Пшетаковського О.Л. про шляхи завершення земельної реформи.

На завершення начальник фінансового управління райдержадміністрації Федик О.Г. нагадав селищному та сільським головам району про необхідність вчасного укладання договору з районною радою стосовно делегування коштів збору за забруднення навколишнього природного середовища до районного бюджету.

По завершенні голова ради І.М. Романчук подякував усім присутнім за плідну співпрацю та побажав успіхів в роботі.